Business hotel v Trnave

IMPIQ Hotel Trnava

IMPIQ Hotel je postavený, zariadený a pripravený slúžiť hosťom špeciálne na ich cestách za biznisom a ich účasti na obchodných stretnutiach, meetingoch, školeniach či konferenciách.

Meno sme si dovolili prevziať po tradičnom hoteli Imperiál, Trnavčanmi nazývanom "Impik", ktorý v čase zborenia komunizmu musel uvoľniť miesto stavbe budovy Národného výboru.

Architektúra a design zo začiatku 3. tisícročia nám umožnili pripraviť pre Vás moderný priestor s dôrazom na funkčnosť a detail:

  • 35 izieb ponúka čisté a priame tvary s dôrazom na praktickú údržbu a pohodlie ubytovaného hosťa.
  • 2 konferenčné miestnosti s kvalitnou automatickou výmenou vzduchu  a kompletným technickým vybavením sú pripravené privítať až 100 hostí.
  • 44 parkovacích miest vo dvore hotela pod kamerovým dohľadom Vám poskytne parkovanie bez poplatku. Možnosť parkovania autobusov.
  • V reštaurácii a lobby bare si vždy nájdete svoje miesto počas raňajok podávaných formou bufetu, na spoločnom obede, počas konferencie alebo večeri s pohárom regionálneho vína.
  • 24 hodín je naša recepcia pripravená splniť všetky Vaše požiadavky vrátane nočného ubytovania sa, alebo včasného odchodu s raňajkovým balíčkom.
  • Akceptácia všetkých druhov platobných kariet je samozrejmosťou.

Lokalita hotela

Trnava je každým rokom krajšia a IMPIQ Hotel je jej súčasťou. Od nás sa na všetky dôležité miesta dostanete pešo za pár minút. Na námestie, pešiu zónu, radnicu, hokejový a futbalový štadión s nákupným centrom, stanicu vlakovú a autobusovú, amfiteáter, divadlo.

Milujeme Trnavu a Vy ju budete milovať tiež.