Oslavy, svadby a firemné večierky

Ak snívate o romantickej svadbe, oslave jubilea alebo stretnutia so známymi, štýlová reštaurácia alebo konferenčná miestnosť Vás určite oslovia svojou eleganciou.
Unikátne spojenie tradičného luxusu s pohodlím moderných technológií sa postará o to, aby Vaša oslava bola čarovným zážitkom. Profesionálny ústretový prístup nášho tímu a dokonalá organizácia sa postarajú o Vašu bezstarostnú zábavu.

Ponúkame Vám:
  • Prenájom miestnosti zdarma
  • Svadobné menu a občerstvenie zostavené podľa Vášho výberu
  • Izba pre mladomanželov zdarma / Špeciálne ceny ubytovania pre svadobných hostí
  • Doplnkové služby podľa Vašich požiadaviek

Firemné večierky

Hotel Impiq je koncipovaný a vybavený tak, aby čo najlepšie spĺňal požiadavky firemných klientov. Medzi výhody tohto ubytovacieho zariadenia patrí konferenčná miestnosť s kapacitou 115 miest, audiovizuálne technické prostriedky a viacjazyčný personál, ktorý ochotne pomôže pri organizácii podujatia.

Variabilne riešené rokovacie priestory hotela IMPIQ sú ideálnym miestom pre organizovanie vašich firemných konferencií, prezentácií a školení, prípadne súkromných akcií. K dispozícii je veľká konferenčná sála, variabilne členiteľná na 2 menšie sály s kapacitou 65 a 40 miest. Pre menšie rokovania je vhodný salónik pre 10 osôb. Vybavenie najmodernejšou audiovizuálnou technikou a diskrétna starostlivosť personálu počas konferencie či iného business stretnutia, prispeje k bezprostrednému a úspešnému priebehu Vašej akcie.