O našom hoteli

IMPIQ Hotel je postavený, zariadený a pripravený slúžiť hosťom špeciálne na ich cestách za biznisom a ich účasti na obchodných stretnutiach, meetingoch, školeniach či konferenciách.

„Meno sme si dovolili prevziať po tradičnom hoteli Imperiál, Trnavčanmi nazývanom „Impik“, ktorý v čase komunizmu musel uvoľniť miesto stavbe budovy Národného výboru.“

Business hotel v Trnave

Architektúra a design zo začiatku 3. tisícročia nám umožnili pripraviť pre Vás moderný priestor s dôrazom na funkčnosť a detail:


Ponuka izieb

Dlhodobé ubytovanie

Apartmány sú vybavené samostatnou kúpeľňou, menšou kuchynkou, obývaciou izbou s TV a spálňou.
V priestoroch je wifi internet na bežné používanie.
Min. dĺžka pobytu 14 nocí.


Viac informácií

Lokalita hotela

Trnava je každým rokom krajšia a IMPIQ Hotel je jej súčasťou. Od nás sa na všetky dôležité miesta dostanete pešo za pár minút. Na námestie, pešiu zónu, radnicu, hokejový a futbalový štadión s nákupným centrom, stanicu vlakovú a autobusovú, amfiteáter, divadlo.

Milujeme Trnavu a Vy ju budete milovať tiež.


Google maps

Virtuálna prehliadka hotela

-1| Ajurvéda
0| Raňajkový bufet
1| Recepcia/Lobby/Reštaurácia
2| Dvojlôžková izba
3| Jednolôžková izba
4| Apartmán
5| Konferenčné miestnosti

Hodnotenia

Chceme, aby ste sa v našom hoteli dobre vyspali a úprimne nás teší, ak Vám u nás i chutilo. Staráme sa o Vás a baví nás to.

Prejavom Vašej spokojnosti či nespokojnosti s našimi službami sú Vaše hodnotenia a recenzie. Každá Vaša pripomienka je pre nás podnetom k zmene či zlepšeniu našej práce.

Vďaka Vašim hodnoteniam môžeme rásť!

Booking.com

Tripadvisor.com

TRUSTYOU

Lobby bar a bohaté raňajky

Lobby bar je to ideálne miesto pre odpočinok pri obľúbenom nápoji s pestrou ponukou nápojového lístka, príjemnou hudbou a pohodlným posedením.

Každý z našich návštevníkov má zároveň možnosť využiť bohaté raňajky priamo v priestoroch nášho hotela.

Lobby bar

Raňajkový bufet