O našom hoteli

IMPIQ Hotel je postavený, zariadený a pripravený slúžiť hosťom špeciálne na ich cestách za biznisom a ich účasti na obchodných stretnutiach, meetingoch, školeniach či konferenciách.

„Meno sme si dovolili prevziať po tradičnom hoteli Imperiál, Trnavčanmi nazývanom „Impik“, ktorý v čase komunizmu musel uvoľniť miesto stavbe budovy Národného výboru.“

Business hotel v Trnave

Architektúra a design zo začiatku 3. tisícročia nám umožnili pripraviť pre Vás moderný priestor s dôrazom na funkčnosť a detail:

  • 35 izieb ponúka čisté a priame tvary s dôrazom na praktickú údržbu a pohodlie ubytovaného hosťa.
  • 2 konferenčné miestnosti s kvalitnou automatickou výmenou vzduchu a kompletným technickým vybavením sú pripravené privítať až 100 hostí.
  • 44 parkovacích miest vo dvore hotela pod kamerovým dohľadom Vám poskytne parkovanie bez poplatku. Možnosť parkovania autobusov.
  • V reštaurácii a lobby bare si vždy nájdete svoje miesto počas raňajok podávaných formou bufetu, na spoločnom obede, počas konferencie alebo večeri s pohárom regionálneho vína.
  • 24 hodín je naša recepcia pripravená splniť všetky Vaše požiadavky vrátane nočného ubytovania sa, alebo včasného odchodu s raňajkovým balíčkom.
  • Akceptácia všetkých druhov platobných kariet je samozrejmosťou.

Stella Beergarden&Grill

Súčasťou nášho hotela je aj nová letná záhrada v Trnave, ktorá vám ponúka chutné jedlá z grilu a príjemné posedenie s vychladeným pivom.

Lokalita hotela

Trnava je každým rokom krajšia a IMPIQ Hotel je jej súčasťou. Od nás sa na všetky dôležité miesta dostanete pešo za pár minút. Na námestie, pešiu zónu, radnicu, hokejový a futbalový štadión s nákupným centrom, stanicu vlakovú a autobusovú, amfiteáter, divadlo.

Milujeme Trnavu a Vy ju budete milovať tiež.

Virtuálna prehliadka hotela

-1| Ajurvéda
0| Raňajkový bufet 
1| Recepcia/Lobby/Reštaurácia 
2| Dvojlôžková izba 
3| Jednolôžková izba 
4| Apartmán 
5| Konferenčné miestnosti

Hodnotenia

Chceme, aby ste sa v našom hoteli dobre vyspali a úprimne nás teší, ak Vám u nás i chutilo. Staráme sa o Vás a baví nás to.

Prejavom Vašej spokojnosti či nespokojnosti s našimi službami sú Vaše hodnotenia a recenzie. Každá Vaša pripomienka je pre nás podnetom k zmene či zlepšeniu našej práce.

Vďaka Vašim hodnoteniam môžeme rásť!

Booking.com

Tripadvisor.com

TRUSTYOU

Centrum ajurvédskej medicíny

Užite si masáž od nášho Srílandského maséra a nechajte sa rozmaznávať v bylinkovom kúpeli a v špeciálnom parnom zariadení.

Pozývame Vás do nádherného ajurvédskeho centra, ktoré sídli priamo v našom hoteli. Zažijete u nás originálnu ajurvédsku masáž liečivými olejmi, priamo od terapeuta zo Srí Lanky. Pocítite zázračný relax a Vaša myseľ, duša i telo budú šťastné.

Ajurvéda je jedinečný uzdravujúci systém, starý niekoľko tisícročí. Učí ľudí, ako sa vyhnúť chorobe, skôr ako vypukne. Základom tohto systému je stav rovnováhy, získanie pocitu vnútorného pokoja a nájdenie seba samého.

Lobby bar a bohaté raňajky

Lobby bar je to ideálne miesto pre odpočinok pri obľúbenom nápoji s pestrou ponukou nápojového lístka, príjemnou hudbou a pohodlným posedením.

Každý z našich návštevníkov má zároveň možnosť využiť bohaté raňajky priamo v priestoroch nášho hotela.

Lobby bar

Raňajkový bufet